Trendy w projektowaniu łazienek – nowoczesne zestawy szafek z umywalką

Trendy w projektowaniu łazienek

Artykuł partnera.

Gdyby ogólnie przyjrzeć się trendom w aranżacji łazienek, wyraźnie widać przemianę z pomieszczeń typowo do dbania o higienę w domowe, prywatne strefy relaksu. Właściciele zarówno małych, jak i tych większych łazienek poszukują rozwiązań, które sprawią, że codzienne dbanie o siebie stanie się przyjemnością, dzięki klimatowi i funkcjonalności tego pomieszczenia.

Trendy w projektowaniu łazienek – nowoczesne zestawy szafek z umywalką

Jeśli poszukujesz rozwiązań praktycznych i estetycznych zarazem, zwróć uwagę na gotowe zestawy szafek z umywalkami. Gwarantują one perfekcyjne dopasowanie elementów, co z jednej strony ułatwia zagospodarowanie przestrzeni w strefie umywalki, a z drugiej cieszy oko użytkowników.

Nowoczesne zestawy od marki Roca

Szafki łazienkowe od marki Roca, zarówno te do kompletacji z innymi elementami wyposażenia, jak i w postaci zestawów, to przede wszystkim rozwiązania wykorzystujące wysokiej jakości materiały i nowoczesne technologie. Przyjrzyjmy się więc meblom z kolekcji Ella, Ona, Alpine oraz Victoria Pro.

Dla osób, które cenią spokój i naturalne ciepło wystroju łazienki, powstała kolekcja Ona. Projektanci stworzyli ją w szacunku do naturalnych zasobów. Jej delikatne, ale wyraźnie zaznaczone kształty inspirowane są naturą śródziemnomorską, podobnie jak dostępna kolorystyka mebli – biały mat, ciemny wiąz oraz ciemna, matowa zieleń. To bardzo dobry wybór, jeżeli podoba Ci się trend nawiązań do przyrody w przestrzeni domu.

Jeżeli na pierwszym miejscu stawiasz możliwość indywidualizacji mebli i samodzielnego komponowania wyposażenia – sprawdź, co oferuje kolekcja Ella. Mnogość wariantów szafek łazienkowych, ich rozmiarów i kolorów – zielony mat, biały połysk, biały mat, perłowy mat, onyks mat i czarny mat – sprawia, że sprawdzą się w niemal każdej łazience.

Trendy w projektowaniu łazienek

Szafki łazienkowe na wymiar

Jeśli miejsca w łazience jest nieco więcej – warto rozważyć zakup zestawów o długości 70 lub 80 cm. Oba warianty występują w kolekcji Alpine i oferują 2 lub 3 szuflady do przechowywania. W pozostałych seriach znajdziesz Uniki 80-centymetrowe. W kolekcji Ona są to zestawy z 1 lub 2 szufladami i umywalką umieszczoną centralnie lub zestawy z 2 szufladami i umywalkami asymetrycznymi. Kolekcja Ella oferuje 2 szuflady i 3 warianty położenia miski umywalki. Victoria Pro natomiast posiada 1 model w tym rozmiarze, z 2 szufladami i centralnie położoną umywalką. Tak szeroki wybór pozwala zaplanować przestrzeń wokół umywalki w zależności od tego w jaki sposób chcesz przechowywać niezbędne akcesoria i co mieć pod ręką.

Bogactwo rozwiązań

Wymiary łazienki nie muszą stanowić ograniczenia, jeśli chodzi o pomysł na jej stylistykę. Szeroki wybór stylów, rozmiarów i kolorów szafek łazienkowych daje swobodę komponowania wyposażenia. Warto z tego skorzystać, nie zapominając o jakości wykonania.

Written by 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.