Najlepsze programy telewizyjne o wnętrzach i remontach

oglądanie telewizji

Budujący lub remontujący mieszkania i domy zmieniają na ten czas całkowicie swój gust filmowy, poszukując inspiracji w najlepszych programach telewizyjnych o wnętrzach i remontach.

Dorota Was Urządzi

Najbardziej rozpoznawany polski program o remontowaniu i metamorfozach pomieszczeń. Prowadzone przez przemiłą i sympatyczną Dorotę Szelągowską, która króluje wśród programów o przerabianiu i urządzaniu wnętrz. Aktualnie z wielkim sukcesem zakończyła sezon „Dorota inspiruje” na HGTV. Dorota zyskała wielką popularność dzięki swojej otwartości, a jej zmysł estetyczny podziwia każda z kobiet. Dla Doroty Szelągowskiej przez długi czas wielką miłością była farba tablicówka, szarości i beże oraz niekonwencjonalne rozwiązania.

Fixer Upper

Czyli Domy z potencjałem wyświetlane na HGTV to program pozytywnie zakręconego małżeństwa, które dorobiło się gromadki dzieci. To para bardzo zdolnych projektantów wnętrz, którzy potrafią wydobyć z nawet największej rudery potencjał. Wyróżniają się dbałością o szczegóły i są po prostu inspirujący.

Dom nie do poznania

Popularny amerykański program, który w naszym kraju zebrał wielkie grono fanów. Idea programu jest bardzo szczytna. Grono architektów i budowlańców wybiera rodzinę, która ma ciężkie warunki mieszkalne, więc remontują im dom, a raczej stawiają nową, piękną willę z licznymi udogodnieniami oraz nowoczesnymi sprzętami.

Dom Marzeń

Produkcja TVN-u. Kilkanaścioro uczestników wraz z wybranymi członkami rodzin bierze udział w budowie i urządzaniu domu z marzeń. W tym czasie przenoszą się na teren budowy, mieszkają tam, śpią i powoli doprpwadzają wymarzony dom pod klucz. Widzowie mogą wybierać, która para dostanie klucze do domu, a w każdym odcinku ktoś musi odpaść.

Zaskakujące wnętrza

To program produkcji Netflixa, w którym poznajemy ekscentrycznych właścicieli mieszkań, które urządzili je… całkowicie po swojemu! Do zoabczenia między innymi wielkie akwarium, w którym można nurkować, dom powstały z kontenerów lub urządzony w stylu cyrkowym. Takie i inne cuda czekają na was w tym programie!

Artykuł powstał dzięki OH Kino Wrocław.

Written by 

1 thought on “Najlepsze programy telewizyjne o wnętrzach i remontach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.